Noc w szkole! :-)

Z dziesiątego na  jedenastego marca 2017r. w  szkole odbyła się tzw. „Noc z zawodami”.  Gościli  u nas przedstawiciele policji ( rzecznik prasowy – pan Stanisław Filak), straży pożarnej (pan Jarosław Zalewski) oraz służba więzienna (pan Daniel Mucha i pan Piotr Patrzykowski) aby przybliżyć naszym gimnazjalistom arkana swojej pracy.  W spotkaniu wzięli udział również przedstawiciele „oleskiej mundurówki” – pan Marek Dolik wraz z absolwentami szkoły. Prelekcje zakończyły się późnym wieczorem, po pożegnaniu przez dyrektora przybyłych gości uczniowie zjedli wspólnie kolację, obejrzeli film i udali się na spoczynek w atrium szkoły. Po śniadaniu wszyscy rozeszli się do swoich domów. Dziękujemy gościom i organizatorce spotkania –  pani Katarzynie Jurczyk. Czekamy na więcej takich akcji!