Szanowni Rodzice

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych nauczyciele naszej szkoły przygotują materiały dydaktyczne do samodzielnej pracy uczniów w domu.

Wszelkie materiały będą przekazywane drogą elektroniczną poprzez zakładkę „zadanie domowe” w e dzienniku

Materiały dydaktyczne w postaci pliku pdf lub innym będą do pobrania na stronie internetowej szkoły www.

Jednocześnie informuję, że uczniowie zobligowani są do wykonywania zadanej pracy. Zdobyta w ten sposób wiedza i umiejętności będą weryfikowane po powrocie do szkoły.

Również Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie e podręczniki.pl udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę.

Rodzicu zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole!