Finały wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych w Lasocicach

Finały wojewódzkie w indywidualnych biegach przełajowych w Lasocicach, to kolejny sukces sportowy uczniów ZS nr 2 w Oleśnie.

Blisko 700 zawodników i zawodniczek z wszystkich powiatów Opolszczyzny stanęło do rywalizacji o tytuły mistrzów województwa w indywidualnych biegach przełajowych, które 8 października odbyły się w Lasocicach .
Na trudnej technicznie trasie najlepszy wynik w kategorii chłopców szkół podstawowych w roczniku 2003 w biegu na 1500 metrów zajął Michał Konieczny zdobywając tytuł wicemistrza województwa.
Pozostali uczniowie zajęli równie wysokie miejsca:
Patryk Ceglarek – 8 miejsce w kat. chłopców szkół podstawowych, rocz. 2004; dystans 1500 metrów
Mateusz Gliński – 7 miejsce w kat. chłopców szkół gimnazjalnych, rocz. 2000; dystans 2000 metrów
Martyna Hałupka – 25 miejsce w kat. dziewcząt szkół gimnazjalnych, rocz. 2001; dystans 1500 metrów

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Michał 2