Akcja zbierania żołędzi

Uczniowie klas I – III uczęszczający do świetlicy szkolnej przez  kilka tygodni, w okresie jesiennym, zbierały żołędzie na placu szkolnym. Zaangażowanie uczniów w zbiórkę było bardzo duże. Dzieci chętnie uczestniczyły w akcji, ponieważ wiedziały, że zebrane żołędzie będą  sprzedane dla zwierząt w celu ich dokarmiania zimą, a za zarobione pieniądze zostaną zakupione gry i klocki Lego, którymi bardzo chętnie bawią się w świetlicy. W tym roku uczniowie zebrali 320 kg żołędzi i zarobili 320 zł.

Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w zbiórce żołędzi, które zostały przekazane do Nadleśnictwa w celu dokarmiania zwierząt oraz  Państwu Barbarze i Waldemarowi Skowronek za dostarczenie worków do zapakowania żołędzi i odbiorcy żołędzi za przekazanie dzieciom pieniążków za które można będzie kupić ich ulubione gry i klocki Lego.

Kierownik świetlicy

Anna Damiak