Konkurs na ,,Najładniejszą skarbonkę”

W listopadzie odbył się apel przygotowany przez uczniów klasy II c pod kierownictwem p.E.Olejniczak dotyczący oszczędności i podsumowujący konkurs na najładniejszą skarbonkę.
Najciekawsze skarbonki zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie a następnie komisyjnie (p.dyr. B.Sznajder-Małecką, p. K. Uniatowska, p. A. Damiak) wyróżniono najlepsze.
Na apelu uczniowie klasy II c przedstawili część artystyczną, a następnie zostały ogłoszone wyniki konkursu i rozdane nagrody wraz z dyplomami przygotowanymi przez opiekunkę SKO p.Annę Damiak. W tym roku nagrody i wyróżnienia dla uczniów biorących udział w konkursie zasponsorował Bank Spółdzielczy w Oleśnie. Gościem honorowym był dyrektor Banku Spółdzielczego p. J. Rataj, który wręczył dzieciom nagrody.

Wyniki konkursu na ,,Najładniejszą skarbonkę”

Oto laureaci:
I miejsce: Szymon Ochmann Ib
II miejsce: Julia Kotarska Ic
III miejsce: Piotr Klimza Ia

Natalia Klos Ia
Paulina Moj Ia
Natalia Sklorz Ic

I miejsce: Dominika Pigło IId
II miejsce: Julia Powaga IIc
III miejsce: Franek Kamieniak IIb

Julia Wiatr IIc
Martyna Jurczyk IId
Emilia Wójcik IIc

I miejsce: Kamila Jurczyk III b
II miejsce: Asia Pietruska III b
III miejsce: Michał Żołędź III b

Paweł Landsmann IIIb

Ponadto wręczono 43 nagrody pocieszenia. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie na największą zaoszczędzoną sumę i systematycznego oszczędzania, którego rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec roku szkolnego.

Opiekunka SKO Anna Damiak