Zapraszamy do udziału w konkursach

W związku ze zbliżającym się Dniem Bezpiecznego Internetu, który w tym roku obchodzimy 11 lutego zapraszamy uczniów do udziału w konkursach propagujących bezpieczeństwo w Sieci.

Konkurs plastyczny „Jestem bezpieczny w Sieci” dla uczniów klas I-III PSP – dotyczący bezpiecznego korzystania z Internetu. Plakat w formacie A3, wykonany dowolną techniką należy oddać do wychowawcy w terminie do 7 lutego.

Konkurs wiedzy „Czy potrafię bezpiecznie surfować w Sieci” dla uczniów klas IV-V PSP. Uczniowie zgłaszają się do udziału w konkursie u nauczycieli informatyki, konkurs odbędzie się we wtorek 3 lutego 2020r.

Konkurs na plakat propagujący bezpieczne korzystanie z Internetu lub przestrzegający przed zagrożeniami w Sieci dla uczniów klas VI-VIII. Plakat powinien być wykonany w dowolnym programie graficznym (dozwolone jest połączenie własnych elementów graficznych z darmową grafiką pochodzącą z Internetu, należy wówczas podać źródło). Prace należy składać do 7 lutego u nauczycieli informatyki. Uwaga przekazujemy wydrukowany plakat w formacie A4 lub A3, a plik graficzny z wykonaną pracą przesyłamy na adres bwzsd@wp.pl, w temacie wpisujemy Konkurs DBI 2020 oraz klasę i nazwisko autora.

Dla zwycięzców przewidziane nagrody i dyplomy.