Zasady automat do gier elektronicznych 2023

  1. Darmowe Spiny Cubes 2 Bez Depozytu: Może to bardzo szybko zniechęcić wielu graczy do gry, ale obiecujemy, że nie jest tak źle, jak wygląda.
  2. Automat Do Gier Treasures Of The Pyramids Gra Za Darmo Bez Rejestracji - Ustawione w sali w stylu bliskowschodnim, wysoko płatne symbole są ikoną rynku z naszyjnikiem z monet, jedwabnymi kapciami, Oud (tradycyjny instrument strunowy), czajnikiem i lampami.
  3. Hot Spot Za Darmo: Nie tylko jeden z naszych najlepiej płatnych automatów od Microgaming, Bikini Party jest również jednym z najpopularniejszych tytułów w naszym kasynie.

Gra uczciwa ruletka

Automat Do Gier Esmeralda Gra Za Darmo Bez Rejestracji
Zakład akumulowany – zakład, który obejmuje więcej niż jeden mecz, zwykle od 2 do 20.
Darmowe Spiny Candy Dreams Bez Depozytu
Po prostu postaw stawkę i wybierz uderzenie lub postawienie, jeśli nie czujesz się jeszcze komfortowo z dodatkowymi opcjami.
Gracze mają wiele kanałów do wyrażania swoich poglądów na temat światowej polityki, ale nasze turnieje nie są odpowiednim miejscem.

Największe wygrane w lotto w Polsce

Automaty Do Gry Gamzix Z Darmowymi Spinami
Miecznik jest już rzadszy w grze, a reszta potable zawiera zarówno kilka egzotycznych ryb, jak i sieć rybacką, dla maksymalnej wypłaty nie mniejszej niż 1000 kredytów.
Wygrane Keno Dzisiaj
Zazwyczaj skupiają się na bieżącej grze, wkładając całą swoją energię w to, aby nie przegrać bieżącej rundy.
Blackjack Gry Za Darmo

 
 

Uczniowie „Oleskiej Dwójki” po raz kolejny Mistrzami Województwa!

 

W rozegranych 11 maja 2018r. na oleskim orliku Mistrzostwach Województwa w piłce nożnej uczniowie Oleskiej „Dwójki” po raz kolejny zostali Mistrzami Województwa. To w historii szkoły 19!!! tytuł najlepszej drużyny Opolszczyzny.

Nasi piłkarze po wygranych eliminacjach powiatowych i półfinałach województwa  w finale wojewódzkim pokonali  swoich rówieśników z Kluczborka  ( 3:1), Kędzierzyna – Koźla  (7:0)  i Opola ( 3:3).

Podopieczni pana Zbigniewa Bieniasa  trenują w Oleskim Klubie Sportowym, a ośmiu  z nich to uczniowie klasy sportowej o profilu piłka nożna  w PSP Nr 2 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. księżnej Jadwigi Śląskiej w Oleśnie.  Codzienne zajęcia treningowe w szkole oraz praca trenerska w klubie sportowym po raz kolejny  zaowocowały Mistrzostwem!

Serdecznie gratulujemy!

 

Skład drużyny:

Na zdjęciu od lewej:

Trener: Zbigniew Bienias, Adam Huć, Nilo Trzęsiok, Bartosz Jeziorowski, Natanael Wnuk, Dawid Zug, dyrektor szkoły Jerzy Jeziorowski

W dolnym rzędzie od lewej:

Jakub Skonieczny, Maciej Skonieczny,  Patryk Ceglarek, Szymon Wolny