Zasady rekrutacji

Wnioski o przyjęcie do  klasy pierwszej przyjmowane będą w okresie od dnia 30 marca 2020 r. do dnia 07 kwietnia 2020 r.

Składając wniosek o przyjęcie, rodzice mogą skorzystać z dwóch sposobów:

1. Wysłanie skanu wniosku i pozostałych dokumentów drogą mailową na adres zsdolesno@wodip.opole.pl (dopuszczalna jest fotografia dokumentów).
  2. Dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do szkoły (dla zachowania zaostrzonych reguł sanitarnych,  w przedsionku szkoły przy wejściu głównym wystawiona będzie skrzynka, do której będzie można składać dokumenty w zaklejonych kopertach).

Powyższe dokumenty związane z rekrutacja dostępne są na stronie internetowej szkoły www.psp2.mojeolesno.pl w zakładce Rekrutacja.

W celu ograniczenia niebezpieczeństwa zarażenia się koronawirusem COVID19 zachęcamy do skorzystania z rekrutacji elektronicznej. Po ustaniu zagrożenia będzie możliwe uzupełnienie dokumentacji w postaci papierowej. Takie rozwiązanie pozwoli z jednej strony na uniknięcie przez rodziców dziecka wychodzenia z domu w celu dostarczenia dokumentów,    z drugiej zaś nie będzie wymagało kontaktu z pracownikami przedszkola/szkoły.

W przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt elektroniczny lub telefoniczny