Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny”

Zapraszamy do udziału w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny”. Konkurs przeznaczony jest wyłącznie dla uczniów szkół podstawowych (klasy II  – VII PSP). Konkurs stanowi cenne rozszerzenie programów nauczania, popularyzuje naukę przez zabawę. Daje możliwość porównania poziomu wiedzy z rówieśnikami z terenu całej Polski. Każdy uczestnik Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” zostanie wyróżniony dyplomem uznania. Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” otrzymają prestiżowy tytuł „Orzeł Informatyczny” wraz z dyplomem i cenną nagrodą. Test składa się  z 21 pytań o różnym stopniu zaawansowania. Ogólnopolski Konkurs „Orzeł Informatyczny” odbędzie się 23 listopada 2017 rZgłoszenia będziemy przyjmować do 31 października.

Zgłoszenia chętnych uczniów przyjmują nauczyciele informatyki.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i intelektualnego współzawodnictwa!!!

Regulamin Ogólnopolskiego Konkursu „Orzeł Informatyczny” pobierz