Nasza szkoła uczestnikiem akcji „Bezpieczne Wakacje 2016”

Celem ogólnopolskiej akcji Bezpieczne Wakacje jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa spędzania wolnego czasu przez dzieci, młodzież i dorosłych.

Cel zostanie osiągnięty poprzez promowanie bezpiecznych zachowań we współpracy z instytucjami realizującymi funkcje publiczne oraz za pomocą Internetu i innych mediów.

Akcja adresowana jest do dzieci, młodzieży i dorosłych oraz instytucji publicznych takich jak gminy, szkoły, przedszkola, ośrodki i centra kultury, sportu i rekreacji, biblioteki, ośrodki pomocy społecznej i inne.

Jakie są korzyści udziału w akcji?
  • realizacja celów statutowych i promowanie zasad bezpieczeństwa wśród dzieci i młodzieży, a także dorosłych!
  • opcjonalnie potwierdzony certyfikatem udział w ogólnopolskiej akcji
  • dostęp do dedykowanych materiałów edukacyjnych opracowanych przez ekspertów w oparciu o materiały m.in. Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji udostępnionych dla akcji BezpieczneWakacje.pl
  • współpraca z innymi jednostkami publicznymi promującymi bezpieczeństwo, informacje o organizowanych przez nie wydarzeniach
  • zaangażowanie w ogólnopolską akcję społeczną