Najlepsi uczniowie nagrodzeni przez Burmistrza Olesna

Dnia 10 września br. Burmistrz Olesna Sylwester Lewicki nagrodził najlepszych uczniów z terenu Gminy Olesno za osiągnięcia w roku szkolnym 2018/2019. Uroczystość odbyła się w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie. Stypendia Burmistrza Olesna otrzymali uczniowie za bardzo dobre wyniki w nauce, laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych oraz zdobywcy trzech pierwszych miejsc w zawodach sportowych. Nagrody Burmistrza Olesna otrzymali laureaci i finaliści ogólnopolskich i wojewódzkich konkursów tematycznych z dziedziny nauki, kultury lub sztuki. Nagrody otrzymali także uczniowie  za osiągnięcia drużynowe. W gronie nagrodzonych znalazło się ponad 30 uczniów naszej szkoły. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy oraz życzymy kolejnych sukcesów w nowym roku szkolnym.