Nagrody dla najlepszych uczniów, studentów, doktorantów i nauczycieli Opolszczyzny

19 października, podczas uroczystości w Studenckim Centrum Kultury UO,  zarząd województwa opolskiego przyznał z okazji Regionalnego Święta Edukacji doroczne nagrody i stypendia edukacyjne. Otrzymali je najlepsi w regionie uczniowie, studenci, doktoranci i nauczyciele. Nagrodzono też najlepszą pracę naukową.  30 uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zostało wyróżnionych tytułem „Prymus Opolszczyzny”  Jest nam niezwykle miło poinformować, że w tym szacownym gronie znalazła się równie uczennica oleskiej „Dwójki” – Marta Respondek, która otrzymała Dyplom Laureatki od Marszałka Województwa Opolskiego.  Jest to nagroda honorowa dla uczniów, którzy nie tylko osiągają bardzo wysoką średnią ocen, ale mają już na swym koncie także pierwsze sukcesy w olimpiadach i konkursach przedmiotowych.

Serdecznie gratulujemy Marcie!