Mistrzostwo Województwa

Mistrzowie Województwa z Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Oleśnie i Akademii Piłkarskiej przy PSP Nr 2 w Oleśnie.

Aż pięć drużyn z Olesna, z PSP Nr 2 Olesno i AP Olesno przy PSP Nr 2 awansowało do finału wojewódzkiego „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”. W rozgrywanych 17 kwietnia zawodach drużyna dziewcząt w kategorii U-8 (do lat ośmiu) oraz drużyna chłopców w kategorii U-8 (do lat ośmiu) zdobyły Mistrzostwo Województwa.
18 kwietnia drużyna chłopców w kategorii U-10 zajęła piąte miejsce, natomiast drużyny dziewcząt i chłopców w kategorii U-12 – dziewiąte miejsce.
W tym roku była to jubileuszowa XV edycja Turnieju piłkarskiego, który został rozegrany w Brzegu. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 700 tysięcy dziewcząt i chłopców z całego kraju.