Konkurs

„Balladyna” Juliusza Słowackiego lekturą dziewiątej odsłony Narodowego Czytania. Wspólne czytanie utworu odbędzie się w sobotę 5 września 2020 roku. W naszej szkole w ramach tej akcji proponujemy uczniom konkurs „Balladyna w naszej interpretacji”.

W konkursie mogą wziąć udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Prace można zgłaszać w dwóch kategoriach:

• zdjęcie inspirowane treścią „Balladyny”,
  • plakat (wykonany ręcznie lub komputerowo) nawiązujący do treści „Balladyny”.

Każdy uczestnik może przesłać po jednej pracy w każdej kategorii. W kategorii pierwszej należy dostarczyć wydruk/odbitkę fotograficzną w formacie 30×21 cm.

Prace należy dostarczyć do sekretariatu naszej szkoły do 3.09.2020 r.

Nagrody uczniowie otrzymają od swoich polonistek : )

Prace będę zaprezentowane na wystawie w atrium szkoły 4.09.

Zgłoszenie prac jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych i bezpłatną publikację podczas wystawy w szkole. Prace przechodzą na własność organizatora.