Konkurs recytatorski

📣 Wczoraj (19.04.2021r.) w Miejskim Domu Kultury w Oleśnie odbył się XXII Konkurs Recytatorski dla Dzieci Szkół Podstawowych Gminy Olesno. Tegoroczna edycja Konkursu wyjątkowo miała formę on-line. Udział wzięło 36 osób ze szkół podstawowych wyłonionych w drodze eliminacji szkolnych.
Jury w postanowiło przyznać:

➡w kategorii klas I- III

I miejsce: Aleksandra Jaguś – PSP nr 2 w Oleśnie
II miejsce ex aequo: Tomasz Matysik – PSP w Sowczycach oraz Paweł Matysik – PSP w Sowczycach
III miejsce ex aequo: Paulina Wieczorek – PSP nr 2 w Oleśnie oraz Julia Ochman – PSP nr 3 w Oleśnie

Dawid Pilarz – PSP nr 2 w Oleśnie
Nina Piszczatowska – PSP w Wojciechowie

➡ w kategorii klas IV- VI

I miejsce: Amelia Jendrosek – PSP nr 3 w Oleśnie
II miejsce: Julia Rataj – PSP w Borkach Wielkich
III miejsce: Amelia Fil – PSP nr 3 w Oleśnie

Hanna Byndas – PSP nr 2 w Oleśnie
Maja Podzielny – PSP nr 3 w Oleśnie
Oliwia Skorupa – PSP nr 3 w Oleśnie

➡ w kategorii klasy VII -VIII

I miejsce: nie przyznano
II miejsce: Roksana Winiarska – PSP nr 2 w Oleśnie
III miejsce: Roksana Matolicz – PSP nr 2 w Oleśnie

WYRÓŻNIENIE
nie przyznano

🔹Wszyscy uczestnicy Konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy a laureaci nagrody książkowe. (zostaną one dostarczone do odpowiednich placówek)
🔹Dodatkowo laureaci dwóch pierwszych miejsc w każdej kategorii zostają zakwalifikowani do „IV Małego” Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego, którego termin zostanie ustalony i podany w późniejszym czasie.
🔶 Wszystkim uczestnikom dziękujemy, a laureatom gratulujemy ! 🤝