Kolejny tytuł Mistrzowski naszych uczniów

W piątek 8 maja w Kluczborku odbyły się finały wojewódzkie chłopców szkół podstawowych w piłce nożnej. Tym razem zawody odbyły się na boiskach ORLIK. Faworyci czyli uczniowie z oleskiej Dwójki prowadzeni przez Zbigniewa Bieniasa nie zawiedli i po raz kolejny zdobyli tytuł Mistrza Województwa, w pokonanym boju pozostawiając drużyny ze szkół z Kluczborka (wynik 1:1), Praszki (wynik 4:0 dla „2”), Opola (wynik 5:2 dla „2”). Drużyna ta jesienią ubiegłego roku w Skarbimierzu w hali również zdobyła tytuł najlepszej drużyny.

Jest to już czwarty tytuł mistrzowski naszych uczniów w tym roku szkolnym;, wcześniej w rozgrywkach Tymbarka uczniowie klas I-II zarówno w kategorii chłopców i dziewcząt również zajęli pierwsze miejsca. Skład drużyny: Bartosz Jeziorowski (bramkarz), Jan Flak, Dominik Ligendza, Natanael Wnuk, Adam Huć, Aleksander Kuźnik, Michał Konieczny, Nilo Trzęsiok, Konrad Janicki, Szymon Wolny.

bienias foto2