Jesteśmy Mistrzami Województwa w halowej piłce nożnej chłopców.

Uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Oleśnie Mistrzami Województwa w halowej piłce nożnej chłopców
14 grudnia w hali Zespołu Szkół Nr 2 w Oleśnie został rozegrany finał wojewódzki z udziałem najlepszych drużyn w województwie: PSP nr 5 w Kluczborku, PSP nr 4 w Praszce, PSS nr 5 w Krapkowicach oraz gospodarzy PSP Nr 2 w Oleśnie (obrońcy tytułu – 3 drużyna w Polsce w roku szkolnym 2014/2015). Prawo startu w turnieju nasi uczniowie wywalczyli wygrywając eliminacje na szczeblu gminnym, powiatowym i ½ województwa. Turniej odbywał się systemem każdy z każdym. Uczniowie PSP Nr 2 w pierwszym meczu pokonali Kluczbork 5:0, następnie Krapkowice 3:1 i zremisowali z Praszką 0:0.
Kolejność miejsc:
I miejsce PSP Nr 2 Olesno
II miejsce PSP nr 5 w Kluczborku
III miejsce PSP nr 4 w Praszce
IV miejsce PSS nr 5 w Krapkowicach
Skład naszej drużyny: Konrad Janicki-najlepszy zawodnik turnieju, Michał Konieczny, Patryk Ceglarek, Maciej Skonieczny, Tobiasz Flak, Sebastian Sąsała, Michał Owczarek, Mateusz Struzik, Arkadiusz Gruca-bramkarz, Marek Janicki-bramkarz. Opiekun: Arkadiusz Panek
To już 14 Mistrzowski tytuł Naszej szkoły w piłce nożnej.
Serdecznie gratulujemy.