JESTEŚMY MISTRZAMI POWIATU OLESKIEGO W TENISIE STOŁOWYM

JESTEŚMY  MISTRZAMI POWIATU OLESKIEGO W TENISIE STOŁOWYM DRUŻYNOWYM

Dnia 07 marca 2018r. uczniowie Wiktoria Prochota i Zuzanna Ulbrich oraz Dawid Zug i Michał Roj reprezentowali naszą szkołę w powiatowych rozgrywkach tenisa stołowego drużynowego. Zawody odbyły się w Gorzowie Śląskim.

W kategorii dziewcząt rywalizowało 5 drużyn grając systemem „każdy z każdym”. Nasze dziewczęta wygrały wszystkie cztery mecze z wynikami kolejno: 3:2, 3:2, 4:1, 3:0 zdobywając tym samym mistrzostwo powiatu oleskiego i będą reprezentowały szkołę w finale wojewódzkim.

W kategorii chłopców było 6 drużyn i dlatego rozlosowano drużyny do dwóch grup. Nasi chłopcy wygrali w grupie dwa mecze (3:0, 3:0) wychodząc z grupy na I m-cu. Dalej w półfinale wygrali 4:1 z drużyną PSP Gorzowa Śl. i w finale 3:0 z drużyną PSP nr 1 w Oleśnie zdobywając mistrzostwo powiatu oleskiego i podobnie jak dziewczęta będą reprezentowali szkołę w finale wojewódzkim.