Apel podsumowujący konkurs na ,,Najładniejszą skarbonkę”

W listopadzie odbył się apel przygotowany przez uczniów klasy III c pod kierownictwem  p.Anny Damak dotyczący oszczędności i podsumowujący konkurs na  najładniejszą skarbonkę.

Najciekawsze skarbonki zostały zaprezentowane na szkolnej wystawie a następnie komisyjnie (p. dyr. B.Sznajder-Małecką, p. K. Uniatowska, p. A. Damiak) wyróżniono najlepsze. Jak co roku wybór najładniejszych skarbonek był bardzo trudny, ponieważ wszystkie były przepiękne.

Na apelu uczniowie klasy III c  zachęcali do oszczędzania swoich kolegów i koleżanki  przedstawiając historię wiewiórki, która nie chciała pomóc innym w trudnych sytuacjach  i nie zabezpieczyła dobrze swoich oszczędności w  bajce ,,O wiewiórce Łupiskurce” a następnie zostały ogłoszone wyniki konkursu i rozdane  nagrody wraz z dyplomami przygotowanymi przez opiekunkę SKO p.Annę Damiak.

W tym roku również nagrody i wyróżnienia dla uczniów biorących udział w konkursie zasponsorował  Bank Spółdzielczy  w Oleśnie a częściowo zakupiono z procentu lokat terminowych. Gościem honorowym był dyrektor Banku Spółdzielczego p. J. Rataj,  który wręczył dzieciom nagrody i któremu bardzo dziękujemy, za to, że zawsze stara się, aby dzieci otrzymały wspaniałe nagrody.

Wyniki konkursu na ,,Najładniejszą skarbonkę”

I miejsce: Oliwia Opołka Ib

Karolina Kazior IIIc

Natalia Mazurek IIIc

Wojtek Jaguś IIIc

Ponadto wręczono 25 nagród pocieszenia. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie na największą zaoszczędzoną sumę i systematycznego oszczędzania, którego rozstrzygnięcie odbędzie  się pod koniec roku szkolnego.

Opiekunka SKO Anna Damiak