E-SZKOŁA

baner-pierwsze-logowanie            baner-jak-odzyskac-haslo             baner-zaloguj-sie

Rodzice/Opiekunowie

Drodzy Rodzice – jeżeli oddali Państwo formularz rejestracyjny, prosimy po kilku dniach rozpocząć próbę logowania!
Jeżeli podczas aktywacji konta pojawi sie informacja o tym, że w bazie nie ma adresu email lub nr PESEL to prosimy o przekazanie do sekretariatu szkoły informacji zawierającą państwa PESEL i adres email wpisany w formularzu rejestracyjnym. Te dane zweryfikujemy z danymi wprowadzonymi do systemu.

Od dnia 2 lutego 2015 roku zmienia się sposób logowania do dziennika elektronicznego dla rodziców uczniów i nauczycieli. Nowy dziennik dostępny jest pod adresem: https://uonetplus.eszkola.opolskie.pl/olesnopowiatoleski

Login i hasło (jeśli nie wygasło) są takie same jak w starym edzienniku. Do prawidłowej pracy nowego dziennika konieczna jest aktualna wersja przeglądarki internetowej najlepiej Mozilla Firefox. W przeglądarce Internet Explorer mogą pojawić się utrudnienia w uruchomieniu nowego dziennika (dotyczy to głównie systemu Windows XP, który nie jest już aktualizowany).

Odzyskiwanie hasła lub generowanie hasła (dla nowych użytkowników) odbywa się tak jak dotychczas, według instrukcji PDF zamieszczonej poniżej

• Aktywacja konta
    • W celu aktywacji konta rodzica/opiekuna należy zapoznać się z Zasadami Bezpieczeństwa, wypełnić załączony Formularz Rejestracyjny i dostarczyć go do sekretariatu szkoły, następnie po ok 5 dniach zgodnie z Instrukcją Aktywacji/Zmiany Hasła aktywować konto oraz ustawić hasło do portalu
    • Zasady Bezpieczeństwa pobierz plik