WIELKA LIGA CZYTELNIKÓW

25 kwietnia odbył się w PSP nr 3 w Oleśnie międzyszkolny finał Wielkiej Ligi Czytelników. Naszą placówkę reprezentowały trzy drużyny (z klas 2-3, 4-5 i 6-7 SP) wyłonione drogą eliminacji szkolnych. I tak szkołę reprezentowali: Szymon Lukosik z kl.3b, Błażej Zajączkowski z kl.3b, Wojciech Jaguś z kl.3c, Oktay Milka z kl.5a , Michał Żołądź z kl.5b, Jessica Foryta z kl. 4c, Marek Janicki z kl. 6b oraz Maciej Jankowski z kl. 7a. Największym sukcesem zakończyły się zmagania najmłodszej grupy wiekowej, która pokonała trzy drużyny i uplasowała się na pierwszej pozycji. Pozostali uczestnicy wykazali się równie dużą wiedzą. Reprezentanci klas szóstych i siódmych zajęli II miejsce, zaś uczniowie klas czwartych ipiątych uzyskali III miejsce.  Doceniamy wielki trud włożony w przygotowanie do konkursu i gratulujemy sukcesów.