Srebro dla uczniów oleskiej „dwójki”

14 grudnia 2016 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Nr 2 w Oleśnie odbył się finał wojewódzki w halowej piłce nożnej chłopców szkół podstawowych z udziałem następujących drużyn:

PSP nr 2 Olesno, PSP Tułowice, PSP nr 9 Opole, PSP nr 5 Kluczbork

Cztery najlepsze drużyny w województwie, wyłonione w drodze eliminacji gminnych, powiatowych i wojewódzkich, rywalizowały w systemie „każdy z każdym”.

Wyniki zawodników z Olesna:

PSP nr 2 Olesno – PSP Tułowice   2 : 3

PSP nr 2 Olesno – PSP nr 5 Opole  3 : 2

PSP nr 2 Olesno –  PSP nr 5 Kluczbork  5 :1

Po zaciętej rywalizacji  podopieczni trenera Zbigniewa Bieniasa uplasowali się na drugim miejscu podium otrzymując  tytuł „srebrnych medalistów”.

Skład drużyny:

Arkadiusz Gruca, Marek Janicki, Konrad Janicki, Patryk Ceglarek, Sebastian Sąsała, Mateusz Struzik, Michał Owczarek, Martin Żmudzik, Franek Wójcik, Maciej Stróżyk.

Jest to już kolejny sukces pana Zbigniewa Bieniasa. Niedawno uczniowie gimnazjum zdobyli brązowy medal w halowej piłce nożnej

Gratulacje