Roztańczona „Dwójka”

Uczniowie oleskiego Zespołu Szkół nr 2 z okazji Dnia Wiosny zorganizowali Turniej Tańca. Patronat nad imprezą objął dyrektor Jerzy Jeziorowski. Na parkiecie było emocjonująco, a jury miało spory dylemat przy ocenie uczestników.
Już po raz trzeci uczniowie „Dwójki” udowodnili, że potrafią się bawić. I rozbawić! Jury podczas niektórych występów płakało ze śmiechu. Do dwóch klas na parkiecie dołączyły wychowawczynie – panie Małgorzata Skoczylas oraz Katarzyna Jurczyk. Brawo za odwagę! Miejmy nadzieję, że inni nauczyciele wezmą z nich przykład. Poziom turnieju z roku na rok jest coraz wyższy, więc sędziowie mieli nie lada problem z oceną. Ostateczne wyniki wyglądają następująco:

Klasy I-III szkoła podstawowa
1. Joanna Pietruska, II b
2. Szymon Dankowiak, II b
3. Kamila Ogrodnik, III a
Kategoria pary
1. Emma i Simon Kaniak, II a
2. Kamila Ogrodnik, Wiktoria Jendrszczok, III a i III b
3. Sandra Sklorz, Oliwia Trzeciak, I d
Kategoria zespół
1. Rozalia Molska, Wiktoria Jendrszczok, Justyna Ochmann, Tobiasz Orłowski, Mateusz Struzik, Mateusz Jeziorowski, III b
2. „Girls” – Julia Wolny, Kinga Wolny, Kamila Ogrodnik, III a