Uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

24 maja 2016 r. w Filharmonii Opolskiej  przy ul. Krakowskiej 24 odbyła się uroczysta gala podsumowująca tegoroczną edycję Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w województwie opolskim.
Na gali obecni byli: pan Michał Siek – Opolski Kurator Oświaty, pan Artur Zapała – Opolski Wicekurator Oświaty oraz pani Zofia Sochacka- dyrektor Wydziału Organizacji, Pragmatyki Zawodowej Nauczycieli i Rozwoju Edukacji Opolskiego Kuratorium Oświaty.

Wręczono nagrody oraz dyplomy laureatom poszczególnych konkursów, a ich rodzicom i nauczycielom przygotowującym ich do konkursów podziękowania i gratulacje. Wśród uczniów szkół podstawowych tytuł laureata uzyskały 102 osoby, a wśród uczniów gimnazjów – 194 osób. Oleską „Dwójkę” reprezentowali: Magdalena Pieknik-Janiszewska – laureatka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego oraz Kamil Pietrasz laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego. Nagrody z rak kuratora uczniowie odbierali w towarzystwie swoich nauczycielek tj. p. Małgorzaty Skoczylas (chemia)  i p. Magdaleny Jankowskiej (historia). Ponadto Magdalena Pieknik-Janiszewska zajęła II miejsce w województwie i VII w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Chemicznym „Alchemik”.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!