KONKURS NA FILM PROMUJĄCY BIZNES W POWIECIE OLESKIM

images-2Jeśli jesteś kreatywny i masz ciekawe pomysły, a tajniki kręcenia i montażu filmów nie są Ci obce – to ten konkurs jest dla Ciebie!!!

Zbierz w swojej klasie grupę zainteresowanych osób (grupa może liczyć maksymalnie 5 osób) i stwórzcie team, który podejmie wyzwanie nakręcenia filmu promującego przedsiębiorczość w powiecie oleskim. Dobry pomysł to podstawa sukcesu, a jeśli wygracie to pojedziecie na wycieczkę niespodziankę w ramach godzin lekcyjnych.

Organizatorem konkursu jest Starosta Oleski. Patronat medialny nad konkursem objęła TVP 3 Opole.

Jakie są wymagania co do pracy konkursowej?

Powinien to być film promujący przedsiębiorczość w powiecie oleskim, czas trwania to maksymalnie 2 minuty. Nie ma ograniczeń co do formy i pomysłu, ale film taki nie może zawierać treści obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych lub propagujących patologie społeczne. Format zapisu w rozdzielczości min. 720p – sugerowane pliki w formatach: .avi, .wmv, .mpeg, .mov – inne po uzgodnieniu z organizatorem.

Do kiedy i w jakim trybie należy oddać pracę?

Prace oddajemy do 7 listopada 2016 r. do godz. 14.00 na płycie CD/DVD – w sekretariacie Starostwa Powiatowego w Oleśnie, ul. Pieloka 21. Płyta umieszczona w kopercie i opisana: nazwa drużyny, nazwa szkoły, imię i nazwisko opiekuna.

Szczegóły na stronie Starostwa  http://powiatoleski.pl/2045/konkurs-na-film-promujacy-biznes-w-powiecie-oleskim.html