Finaliści Wielkiej Ligi Czytelników

W dniu 27.05.2017 r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Finale III Ogólnopolskiego Konkursu Czytelniczego Wielka Liga Czytelników, który odbył się na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Do finału przystąpiło 17 najlepszych drużyn z całej Polski, które odpowiadały na bardzo szczegółowe pytania dotyczące książki „Język Trolli” Małgorzaty Musierowicz.

Rozgrywkom finałowym towarzyszył barwny Korowód Bajkowych Postaci oraz wielka zabawa „Rodzina Na Medal”.

Nasz zespół w  składzie: Oktay Milka kl. IV a , Marek Janicki kl. V b oraz Maciej Jankowskn kl.VI a, wrócił do szkoły z pamiątkowymi medalami, nagrodami książkowymi, dyplomami finalisty i specjalnym medalem Rodzina na Medal.