Apel SKO

APEL PROPAGUJĄCY OSZCZĘDZANIE I PODSUMOWUJĄCY KONKURS NA NAJŁADNIEJSZĄ SKARBONKĘ

15 listopada odbył się apel przygotowany przez uczniów kl. II a pod kierunkiem p. Edyty Polak dotyczący oszczędności i podsumowujący konkurs na najładniejszą skarbonkę. Najciekawsze skarbonki zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej a następnie komisyjnie ( p. dyr. B. Sznajder – Małecką, K. Uniatowską, p. A. Damiak) wyróżniono najlepsze i przyznano nagrody i wyróżnienia. Gościem honorowym na apelu był  Dyrektor Banku Spółdzielczego w Oleśnie  – p. Jan Rataj. Na zakończenie apelu zostały ogłoszone wyniki konkursu i rozdane nagrody wraz z dyplomami przygotowanymi przez opiekunkę SKO p. A. Damiak. W tym roku również nagrody i wyróżnienia dla uczniów biorących udział w konkursie częściowo sponsorował Bank Spółdzielczy w Oleśnie, a częściowo zakupiono z procentu lokat terminowych.

WYNIKI KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ SKARBONKĘ

I miejsce: Marzec Marcin I a
II miejsce: Moj Patryk I b, Wodarczyk Maja I b
III miejsce: Pyka Eryk I b, Pigło Iza I b
Wyróżnienia: Rataj Antoś I b,Respondek Ala I b

I miejsce: Szubert Wojtek II b
II miejsce: Wiśniowska Zuzia II a, Kula Marcel II b
III miejsce: Powaga Marcin II a, Dratwa Vanessa II b
Wyróżnienia: Lerche Magda II b

I miejsce: Frankiewicz Adam III b
II miejsce: Chęciński Aleksander III b
III miejsce: Zimoląg Nicole III a

Ponadto wręczono 32 nagrody pocieszenia..
Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie na największą zaoszczędzoną sumę i systematycznego oszczędzania, którego rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec roku szkolnego.

Opiekunka SKO, Anna Damiak