Najładniejsza skarbonka

16 listopada odbył się apel przygotowany przez uczniów kl. II a pod kierunkiem p. Ewy Olejniczak dotyczący oszczędności i podsumowujący konkurs na najładniejszą skarbonkę. Najciekawsze skarbonki zostały zaprezentowane na wystawie szkolnej a następnie komisyjnie ( p. dyr. B. Sznajder – Małecką, K. Uniatowską, p. A. Damiak) wyróżniono najlepsze i przyznano nagrody i wyróżnienia.

Na zakończenie apelu zostały ogłoszone wyniki konkursu i rozdane nagrody wraz z dyplomami przygotowanymi przez opiekunkę SKO p. A. Damiak.

W tym roku również nagrody i wyróżnienia dla uczniów biorących udział w konkursie częściowo sponsorował Bank Spółdzielczy w Oleśnie, a częściowo zakupiono z procentu lokat terminowych.

WYNIKI KONKURSU NA NAJŁADNIEJSZĄ SKARBONKĘ

I miejsce: Wojciech Szubert I b

II miejsce: Marcin Powaga I a

III miejsce: Kuba Gumuła I a

Wyróżnienia: Marcel Kula I b

Szymon Łuczak I b

Hania Dymarek I b

I miejsce: Oliwia Opołka   II b

II miejsce: Zuzia Chwiłka II b

III miejsce: Maja Jakubowicz  II b

Wyróżnienia:Oliwia Kokot II b

Aleksander Chęciński II b

I miejsce: Aleksander Buchta  III a

II miejsce: Jakub Ligendza  III a

III miejsce: Szymon Cisiński  III a

Ponadto wręczono 19 nagród pocieszenia..

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w konkursie na największą zaoszczędzoną sumę i systematycznego oszczędzania, którego rozstrzygnięcie odbędzie się pod koniec roku szkolnego.

Opiekunka SKO

Anna Damiak